מערכות ראייה ממוחשבת Machine Vision

הפתרונות המתקדמים בעולם הטכנולוגיה של ראייה ממוחשבת

תמונות בזמן אמת, רזולוציה גבוהה, ביצועים לא מתפשרים

הטמעת מערכת ראייה ממוחשבת מאפשרת עיבוד נתוני תמונה לאיתור נתונים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לקוחות קבוצת מאגמא עושים שימוש ב-Machine Vision  לפתרון בעיות בתהליכי הייצור או כבקרת איכות, המאפשר ייעול תהליכי בקרה ויישום. קבוצת מאגמא מתאימה ומטמיעה מערכות Cognex המובילות בשוק הראייה הממוחשבת, פתרונות מבוססי צילום ועיבוד תמונה בתהליכי הייצור. ניתוח של מידע חזותי במערכת חכמה מאפשר טיוב של תהליכי עבודה שונים על רצפת הייצור:

  1. Inspection – בדיקות איכות של מוצרים, בקרת מדויקת בתהליכי הייצור, איתור פגמים בזמן. ניהול נכון של תהליכי פיקוח מאפשר צמצום עלויות תוך איתור התקלה בזמן המהיר האפשרי, על גבי רצפת הייצור.
  2. Guidance – הנחיה של מערכות חכמות, רובוטים, להאצה וטיוב של תהליכי הייצור השונים. עבודה מדויקת ללא פשרות מביאה להישגים ללקוחותינו.
  3. Identification – מערכות OCR וסריקת ברקוד לזיהוי אמין ומדויק. שימוש במערכות זיהוי אוטומטי מאפשרות מעקב מדויק בצמתים קריטיים בתהליך הייצור. לקוחותינו צמצמו באופן משמעותי את כמות הטעויות והפגמים בזכות בקרת זיהוי אמינה ומהירה.
  4. Measurement – מדידה תוך כדי או בסיום תהליך הייצור. שימוש במערכות ראיה ממוחשבת למדידה אמינה ומדויקת שמאפשרת ללקוח להגיע למקסימום דיוק ומינימום טעויות בייצור.

התייעלות וחסכון בעלויות

שימוש נכון במערכות Machine Vision מאפשר ללקוח לחסוך עלויות תוך ניהול נכון של פגמים בקו. לCognex יש שפע של פתרונות, וקבוצת מאגמא אינה רק מטמיעה את הפתרון, אלא גם מנהלת את תהליך הבחירה וההתאמה עבור הלקוח. הצגת האתגר של הלקוח תוביל אותנו לסריקת כלל הפתרונות האפשריים, ובחירת הפתרון הנכון ביותר. כולם בטכנולוגיה החדשנית ביותר, והאמינה ביותר בשוק הבינלאומי. קבוצת מאגמא הביאה לשוק הישראלי את האמינות והמהימנות של החברה הבינלאומית הטובה ביותר בתחום הראייה הממוחשבת. כל מוצר עבר בחינה מקצועית מדוקדקת במטרה לוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

תחומים נוספים

צרו קשר

    צרו קשר