בית תוכנה

פתרון מלא מקצה לקצה

פתרונות תוכנה ייעודיים בדגש על מצוינות ומקצוענות

קבוצת מאגמא היא שותפה עסקית של חברת מיקרוסופט משנת 2003, ומספקת שירותי פיתוח וייעוץ בתחומי תשתיות תוכנה, מערכות הפעלה, שירותי פיתוח בענן ותקשורת נתונים. החברה מתמחה בביצוע אינטגרציה של מערכות, ואיסוף נתונים לצרכי ניתוח ביצועים ואיתור נקודות שיפור בתהליכי הייצור. לאורך השנים ביצענו עשרות פרויקטים, המהווים את מערכת הליבה של קווי ייצור במפעלים שונים ברחבי הארץ.

כל פרויקט עובר דרך מנגנון ניתוח דרישות מוקפד – אנו דואגים להקשיב לצורכי הלקוח, לזקק יחד איתו את הדרישה, ולאפיין עבור כל לקוח את הפתרון המתאים ביותר עבורו. לאחר מכן, תהליך העבודה כולל פיתוח תוכנה ייעודית, ביצוע סימולציות ומסירה סופית לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

נסיון של שנים

למאגמא נסיון עשיר בניהול פרויקטים רחבי היקף עם דגש על שימושיות ונוחות תפעול. המטרה שלנו היא מערכות אמינות שיבצעו בהן שימוש תדיר, ויקלו על הלקוח. המפעל החכם והייצור החכם דורשים מהירות, דיוק ואמינות. כל אלה עומדים מולנו כאשר אנו מפתחים פתרון תוכנה מותאם לקוח. יש לנו אחריות כלפי הלקוחות שלנו לספק להם את הפתרון הטוב ביותר שנוכל לחשוב עליו, ואנו מביאים לשולחן שנים של נסיון בתעשיות שונות ובתחומים מגוונים. כל לקוח נהנה מחוכמת ההמונים – כל הצלחה של לקוח שלנו, גורמת לנו להמשיך ולייצר הצלחות ללקוחות הבאים. אנו דואגים להביא את המומחים הטובים ביותר לכל פרויקט.

אנחנו לא מתפשרים על מקצועיות:  במאגמא אנו דואגים לראות את הלקוח כמכלול, ולספק פתרון גמיש ומלא שלוקח בחשבון את כל צרכיו. אנו מתכננים כל מוצר תוכנה לפרטי פרטים, ומכירים היטב את התחום בו אנחנו פועלים.

תחומים נוספים

צרו קשר

    [textarea YourMessage placeholder תוכן פנייה"]

    צרו קשר