אוטומציה ובקרה תעשייתית

הופכים מערכת ישנה לחדישה וחכמה

אנו עוסקים בשדרוג מערכות – הופכים מערכת ישנה לחדישה וחכמה. במאגמא אנו מיישמים אוטומציה תעשייתית לשיפור וייעול קווי הייצור הקיימים, משלב שדרוג קו קיים ועד להגעת קווי הייצור לאוטומציה מלאה – fully automated. שנות ידע ונסיון רבות באות לידי ביטוי בכל פרויקט שאנו מבצעים, לכן הפתרונות שאנו מיישמים רואים תמונה מלאה של קו הייצור. מתוך תפיסה של גמישות מפעלית, אנו דוגלים בחשיבה חדשנית ופועלים ליצירת פתרון ארוך טווח ומדויק עבור כל לקוח וצרכיו. כקבלן ראשי – Turn Key – איננו מחויבים לפתרון אחד, לתוכנה או למוצר.

הקבוצה מספקת ללקוחותיה מערכות בקרה מוכללות. הפרויקטים מקיפים ומגוונים, וכוללים הסתכלות רחבה עם שאיפה לפתרון מלא – תכנון חשמלי, בניית ארונות בקרה וביצוע התקנות שטח, תכנות בקרים מתוכנתים(PLC)  בהתאם לסטנדרט S-88, פיתוח מערכות ממשק אדם מכונה(HMI)  לתפעול הייצור, שילוב מערכות שקילה כחלק ממערכת, פתרונות מינון מדויקים וכך הלאה.

כחלק מהתהליך, קבוצת מאגמא מספקת מגוון מוצרים מובילים כמו בקרים מתוכנתים של Allen Bradeley, בקרי סימנס Siemens PLC, Cimplicity, GE, מבצעת הטמעת מערכות SCADA לניטור ושליטה, אספקת ציוד בקרה של Rockwell ועוד. הנסיון שלנו מאפשר תכנון, אפיון וביצוע פרויקטים , כאשר לקוחותינו מקבלים מגוון שירותים – הגדרת הפתרון המיטבי לצורך של הלקוח, אפיון המערכת ותכנונה, בחירה והתקנה של המכשור, מערכות בקרה, חשמל ומערכות שליטה ממוחשבות(HMI) .

תהליכי צמיחה וייעול

אחוזי השיפור בתפוקות המפעלים מעלים את מדדי הרווח באופן מיידי. כך למשל ביצוע תהליכי מדידה ובקרה על ידי איתור פגמים בראיה ממוחשבת מספקת ללקוחות אפשרות לשפר את כמות הפסולת באופן מיידי.  שדרוג של המערכות התפעוליות מייצר שיפור בתהליכי תפעול קיימים.

לקוחותינו מחפשים להתייעל בכדי להיטיב להשתמש בנכסים קיימים, מחפשים לשדרג את הקיים, להגדיל תפוקה ולצמצם משאבים. לקוחות שלנו הטמיעו טכנולוגיות אוטומציה מתקדמות וכך שיפרו את איזון העלות מול תועלת של המפעל. הצורך לשפר יעילות תפעולית מגיע מהשטח, bottom up. התעשייה עונה על צורך הולך וגובר בייצור, ושעות העבודה של כל מכונה עולה, כתוצאה מכך. בכל לקוח אנחנו פוגשים את האפשרות לשפר ולייעל. הצמיחה של התעשייה, וההתפתחות התמידית בדמות Industry 4.0 היום ו- Industry 5.0 בעתיד הלא רחוק, דורשת שימוש משופר במנגנונים קיימים.

תחומים נוספים

צרו קשר

    צרו קשר