תחומי פעילות

קבוצת מאגמא מיישמת ומטמיעה פתרונות ללקוחות רבים במשק הישראלי. אנו עוסקים בתכנון וביצוע פרויקטים הנדסיים משולבים ומורכבים, מקצה לקצה. לפיכך במאגמא, כל תכנון פרויקט וכל הטמעה נעשים כחלק מתפיסה רוחבית שמטרתה להביא את הלקוח להצלחה.

לעבודה מדויקת יותר, מתוכננת ומשופרת אין תשובה נכונה אחת, יש פתרונות המותאמים למידותיו של כל לקוח, שלוקחים בחשבון את כל הצרכים והנתונים הסביבתיים. הלקוחות שלנו יודעים שבמאגמא הם מקבלים את הפתרון שעוזר להם להתייעל ולהצליח – הם מציגים בפנינו בעיה או צורך, ואנו מבצעים תכנון פתרון ייעודי. הטמעה של מערכת חדשה, בניה של קו ייצור חדש או שדרוג של מערכת קיימת למערכת חכמה – כל אלה מייחדים אותנו בפתרון בעיות גמיש ואופטימלי. אנו בוחנים כל צורך ודרישה, ומתאימים ללקוח את הפתרון המתאים ביותר עבורו.

הלקוחות שלנו נהנים מראייה רחבה וחופש בבחירת הפתרון המתאים ביותר עבורם. יישום הפתרונות נעשה בהתאמה מיטבית למערכות הייצור של הלקוח. המשותף לכל התהליכים, הוא יציבות, אמינות, והטמעה מקצועית ומדויקת. אנחנו מספקים פתרונות חדשניים ומגוונים בטכנולוגיה חדשנית, ומכיוון שבמאגמא אנחנו עובדים עם מגוון תעשיות, הראייה הרחבה מאפשרת לנו להביא לכל לקוח את “חוכמת ההמונים” – הלקוח נהנה מידע וניסיון עתיר שנים, שנצבר ממפעלים אחרים. כך אנו משלבים בין פתרונות מתעשיית הפארמה, הפלסטיק, המתכת, הכימיקלים והדיו – עולמות שונים שמתכנסים לנסיון והצלחות מהם יכול להנות כל לקוח.

אוטומציה ובקרה תעשייתית

הטמעת טכנולוגיות חדישות ושדרוג מערכות קיימות במטרה לשפר את הרצף האוטומטי של המפעל, ולהפוך את המפעל שלכם לחכם ואוטומטי יותר.

מערכות ניהול הייצור MES/MOM

הטמעת מערכת מידע המספקת כלים לניהול ותפעול הייצור. המערכת מאפשרת התייעלות תפעולית ושיפור רווחיות כתוצאה משיפור תהליכים ומתן כלים המסייעים בקבלת החלטות.

מערכות בקרת מבנה BMS

יישום מערכות בקרת מבנה מבוססות פלטפורמת Desigo המודולרית של חברת Siemens המתאימה למבנים קטנים, בינוניים ולקמפוסים שלמים מרובי מבנים

מערכות ראייה ממוחשבת

מגוון פתרונות ראייה ממוחשבת לבדיקת איכות המוצרים בזמן אמת בקו הייצור, זיהוי באמצעות קריאת ברקודים ו-OCR ושילוב המערכות כחלק מקו הייצור הקיים.

בית תוכנה

אפיון ופיתוח פתרונות תוכנה מותאמי לקוח, עם התמחות בביצוע אינטגרציה למערכות שונות, ואיסוף נתונים לצורכי ניתוח ביצועים.

מערכות זימון הייצור

יישום תוכנית ייצור מורכבת במפעל בצורה פשוטה ואפקטיבית בעזרת מערכת המתבססת על מידע אמין ומדויק ולוקחת בחשבון את כלל אילוצי הזמן, המלאי והמשאבים השונים.

צרו קשר

    צרו קשר