זימון ייצור Asprova APS

בואו לגלות את מערכת הזימון המובילה בעולם לייצור רזה – Lean Production

החברה האם

חברת Asprova נוסדה ביפן לפני 25 שנים במטרה לפתח את מערכת זימון הייצור המובילה בעולם, בדגש על just-in-time production. אספרובה שמה לה למטרה לייצר מוצר אמין, מהיר ולא מתפשר בטכנולוגיה החדישה שלו. תוך מספר שנים אספרובה חלשה על השוק היפני (60% מהשוק), וכיום לחברה יש כמעט 3000 לקוחות ברחבי העולם. Asprova שמה לה למטרה לחולל מהפכה בעולם זימון הייצור ולהביא להתייעלות במפעלים ברחבי העולם. מוצר ה-APS של Asprova שינה את תפיסת העולם בשימוש במערכות זימון הייצור.

החברה במספרים

למעלה מ-2600 התקנות ברחבי העולם.

תיאור

מערכת זימון הייצור משמשת במפעלים רבים כמערכת לפתרון בעיות. במצבים בהם מנהלי רצפת הייצור לא יודעים לענות על שאלות כמו – האם ניתן לספק מוצר ללקוח בזמן מסוים, האם ייוותר מלאי גדול מדי וכמה חומר גלם כדאי להזמין – מערכת Asprova נותנת מענה מיידי ומדויק. כדי למקסם את התוצרת, מערכת Asprova דואגת לשימוש מדויק במשאבי המפעל. מערכת זימון הייצור של Asprova לוקחת בחשבון את כל הצרכים ומגבלות התפוקה של רצפת הייצור, ומספקת תוכנית עבודה. התוכנית מוזנת ישירות אל ה-MES ויוצאת את הפועל. שילוב של המערכות מאפשר מיצוי המשאבים אידיאלי לייצור מספר מוצרים במספר תהליכים –  multi-product וגם multi-process. בעזרת זימון הייצור, מנהלי רצפת הייצור שומרים על מפעל יעיל במשאבים ורזה במלאי. המערכת מציגה את המידע בצורה ויזואלית ונגישה, כך שהשימוש בה פשוט ליישום לכל משתמש.

קבלת החלטות אופטימליות

Asprova APS היא מערכת זימון ייצור זוכת פרסים, ולא בכדי. האפשרות להשתמש במערכת במפעל בכל גודל ומכל סוג, מביאה אותה להיות המובילה בשוק בתחום זימון הייצור.

ניהול הכדאיות - ניהול ריאלי של כדאיות הייצור, ניהול המלאי והמשאבים, הקצאת משאבים אופטימלית

ממשק פתוח וזמין, אין צורך בהטמעה מסובכת

ניטור KPI רבים ושונים כמו יעילות משאבים, זמני משלוח, תנודות מלאי, lead time ועוד

מערכת ויזואלית ונוחה לתפעול

Asprova APS היא מערכת זימון הייצור המהירה בעולם

המערכת מתעדת את המספר הסידורי של הפריט הסופי ושל כל רכיב בתהליך, כולל תיעוד שעת הייצור ושם המכונה

חשוב לדעת...

אתגרים כמו תזמון האספקה (on-time delivery) וניהול מלאי, הופכים להיות קלים לניהול עם מערכת זימון הייצור. לקוחות מעידים על שיפור של 30% בתפוקה, הורדה משמעותית של כמויות מלאי במחסנים, הורדת מספר שלבי תוכנית ייצור ב-2/3 וכן הלאה. הבטחה ליעילות הביאה לקוחות רבים להטמיע את מערכת זימון הייצור ולהנות משיפור ניכר בתפוקה שלהם, במערכת נוחה לתפעול.
חברת ייצור קטנה או גדולה – למאגמא יש את הפתרון עבורכם. אלפי מפעלים הטמיעו את הפתרון שלAPS Asprova כדי למקסם את הקיבולת של קווי הייצור שלהם. זו מערכת זימון ייצור זוכת פרסים, שהוטמעה כבר באלפי מפעלים ברחבי העולם. יתרונותיה בפשטות ובדיוק שלה. לקוחות מרוצים של קבוצת מאגמא נהנים משיפור ביעילות ובתפוקה.

הגדלת התפוקה

הפחתת זמן lead time

שיפור בשירות ללקוח והתחייבות לזמני אספקה מדויקים

הגדלת רווחיות כתוצאה משימוש אופטימלי בקו היצור

הפחתת מלאים

הגדלת רווחיות כתוצאה משימוש אופטימלי בקו היצור

מעוניינים במוצר?

ספרו לנו מהם הצרכים שלכם

    צרו קשר

      צרו קשר