אודות קבוצת מאגמא

עם 40 שנות נסיון ומאות לקוחות מרוצים, קבוצת מאגמא מובילה את מפעלי הייצור בישראל להצלחה והתייעלות. מפעל חכם עבורנו הוא מטרה, לא רק כותרת. אנו מתמחים בתכנון וביצוע פרויקטים רב תחומיים ברצפת הייצור.

קבוצת מאגמא הוקמה ב-1982 כחברה לתכנון וביצוע פרויקטים הנדסיים משולבים. החברה מביאה ידע ונסיון מתחומי תעשייה שונים, ובכך מביאה את הידע שרכשה לאורך שנים מתעשיות שונות ללקוח הקצה. כחברה המספקת פתרונות מלאים, ideation to completion, אנו מתייחסים לתהליך הייצור כקונספט שלם. הפרויקטים שלנו כוללים תכנון הנדסי, ניהול הפרויקט והקמתו, תכנון חשמל בקרה ומערכות שליטה, פתרונות באמצעות מערכות ראיה ממוחשבת, תכנון וזימון הייצור, אפיון והטמעת מערכות לניהול ייצור (MES). הקבוצה מעסיקה מהנדסים בתחומי החשמל, מכונות, כימיה ותהליך, ניתוח מערכות, פיתוח תוכנה, תקשורת וראיה ממוחשבת.

המעבר למפעל חכם דורש עבודה מדויקת בשלבים מדודים. אנחנו מנהלים את כלל התהליך מול הלקוח, ודואגים לכל צרכיו בשדרוג ושיפור קווי הייצור שלו. כחברת אינטגרציה, אנו מספקים פתרונות של מוצרים מובילים בשוק, ודואגים ללוות את לקוחותינו בתמיכה ושירות לאורך הדרך ולאורך שנים. לכל לקוח אנו בונים פתרון בהתאמה אישית, מתוך הבנה שלכל אחד צורך אחר. גם אתגרים דומים דורשים פתרונות שונים. אנו מאמינים בשותפות מלאה תוך הבנת הפרטים הקטנים ביותר של בעיות הלקוח. מולנו לא רק משימה לביצוע – הלקוח מציג בעיה, ומתפקידנו לספק לו את הפתרון המתאים ביותר לצרכיו. לכן לקוחות ממשיכים איתנו שנים רבות, וחוזרים תמיד להטמעה של תהליכים ומוצרים נוספים.

מטרה

כל לקוח צריך לקבל את הפתרון הנכון ביותר עבורו. אנחנו נותנים את השירות הטוב ביותר ללקוח על פי צרכיו.

חזון

בתפיסה של שירות כערך עליון, אנחנו משקיעים רבות בבניית תשתיות תומכות ובהכשרות עובדים.

ערך מוסף

מטרתנו היא שהלקוח יקבל מענה מהיר ומקצועי תמיד. למאגמא יש שירות לקוחות מקצועי, שזמין לכל שאלה או אתגר.

אנחנו גדלים יחד עם הלקוחות שלנו

בין לקוחותינו מפעלים ותיקים שמחפשים לשדרג את קווי הייצור שלהם, כמו גם מפעלים חדשניים וחכמים שמחפשים להתייעל ולהמשיך לצמוח. אנו רואים בכל לקוח שותף – ומטפלים בכל לקוח בשירות איכותי תוך שמירה על איכות ביצוע, אמינות, דיוק ונכונות לסייע. אנו מצטיינים במהירות תגובה, הקפדה על לוחות זמנים, ושמירה על מגבלות תקציב.

למה לעבוד איתנו?

הנהלת החברה חרטה על דיגלה מחויבות לאיכות גבוהה ולא מתפשרת; הקבוצה הוסמכה לתקן ISO9001 בשנת 2005, ומאז אנו מקפידים על שיפור תהליכי עבודה והתאמתם לשוק. התכנון החשמלי והמכאני בחברה מבוצע בכלי תכנון של חברות הנדסה מתקדמות מחזית הטכנולוגיה, המבטיחים תכנון איכותי, וממזערים את האפשרות לטעויות תכנוניות. את קבוצת מאגמא מאפיין מגוון הפרויקטים – מערכות שקילה ומינון, בקרה ואוטומציה, בקרת איכות, מחשוב תהליכים, מערכת ניהול ייצור; מגוון התעשיות – תעשיית פלסטיק, תעשיית המזון, קוסמטיקה, הגז והאנרגיה; ומגוון מוצרי הלקוח – מפעל לייצור דלתות, מפעלים למוצרים רפואיים, מפעלי מזוון, משקאות, דיו, מבנה ועוד.

מגוון תעשיות

תעשיית פלסטיק, תעשיית המזון, קוסמטיקה, הגז והאנרגיה, תעשיית הפארמה והביו פארמה, צבע ודיו ועוד

תחומי פעילות מגוונים

מערכות ראיה ממוחשבת, מערכות לניהול וזימון הייצור, ביצוע אוטומציה ובקרה תעשייתית ואפיון ופיתוח פתרונות תוכנה

מגוון פרויקטים

מערכות שקילה ומינון, בקרה ואוטומציה, בקרת איכות, מחשוב תהליכים, מערכת ניהול ייצור ועוד

מוצרים נבחרים

אנחנו מייצגים את המוצרים הטובים ביותר שלשוק יש להציע, בבחירה קפדנית ומקצועית

צרו קשר

    [textarea YourMessage placeholder תוכן פנייה"]

    צרו קשר